ПП «ЗТК» здійснює поставку тарованого та насипного цементу автотранспортом. Для забезпеченя поставок цементної продукції в найкоротші терміни наша компанія утримує власний парк автомобільної техніки різної вантажопід’ємності від 1,5 до 21 тонни.

За рахунок власних сил, а також за підтримки наших партнерів, якими є передові виробники цементної галузі, ми гарантуємо поставку цементу на будівельний майданчик або складські приміщення замовника в термін від 12 до 36 годин. Завантаження тарованого цементу в автотранспорт, за бажанням замовника, здійснюється двома способами – на піддонах (для подальшого вивантаження автонавантажувачем) або стосами (для вивантаження вручну). На сьогоднішній день доставка цементу насипом здійснюється автоцементовозами при мінімальному замовленні від 20 тонн.

Обираючи поставку цементу автотранспортом:

  • — уникаєте зайвого клопоту із подачею, прибиранням, промивкою вагонів;
  • — скорочуєте терміни поставки;
  • — полегшуєте планування робіт пов’язаних з отриманням цементу;
  • — зменшуєте залишки цементної продукції на складах.
img

ПП «ЗТК» організовує поставки тарованого та насипного цементу залізничними вагонами на станцію замовника. Ми контролюємо весь процес від моменту замовлення до отримання вагонів клієнтом і при потребі надаємо інформацію про стан завантаження та курсування вагонів до отримувача.

Термін відвантаження залізничними вагонами — від 1 до 5 днів з моменту отримання заявки та відповідно до умов підписаного договору.

img

ПП «ЗТК» надає можливість самовивозу тарованого товару зі складу власним транспортом.

Цемент, що продається зі складу, регулярно оновлюється і зберігається з дотриманням усіх необхідних умов, які застосовуються до тарованого цементу. Відвантаження зі складу здійснюється на будь який наданий замовником транспорт. Завдяки наявності автонавантажувача, завантаження тарованого цементу відбувається швидко та зручно для клієнта. Склад по відвантаженню цементної продукції має зручні під’їзні шляхи та можливість завантаження як довгомірів так і легкових автомобілів.

img